PROJEKT

Residenční komplex Palác Kobližná je ideálním místem k bydlení pro ty, kteří preferují luxusní bydlení a trendy život na lukrativní adrese v centru Brna. Největším lákadlem residence je její poloha a v mnoha ohledech i jedinečná architektonická podoba. Atraktivitu bydlení podtrhuje volba materiálů a kvalita provedení.

Projekt Palác Kobližná je realizován ve spolupráci s architektonickou kanceláří Ing. Arch. Františka Šmédka. Zvolené materiály doplňují architektonicky výraznou stavbu, kterou Palác Kobližná bezesporu je. Stavba vznikla roku 1993 jako resprezentativní bankovní dům. Ve společných prostorách dojem luxusu podtrhuje mramorové obložení a nerezové prvky schodiště.

Projekt palác Kobližná tvoří celkem 58 jednotek orientovaných na jih, východ a západ. Bytové jednotky orientované do ulice Kozí jsou na východ, bytové jednotky orientované na ulici Kobližná jsou jižní a bytové jednotky umístěné do dvorního traktu jsou na západ.

Dům má dvě schodišťová jádra s výtahy. Jednotky jsou umístěny jak do ulice, tak do vnitrobloku. V přízemí objektu jsou, kromě vstupu do budovy a průjezdu do garáží, umístěny také komerční prostory. Hlavní komerční prostor je již pronajat a to nové bance Hellobank.

V podzemním podlaží jsou umístěny sklepní kóje a technické zázemí domu. Objekt nabízí celkem 13 parkovacích stání.

Výstavbou Paláce Kobližná vrátíme život do již nepouživáného bankovního domu a lokalita v centru Brna se znovu nadechne a započne novou etapu exkluzivního residenčního bydlení. Buďte u toho s námi. Kupujete část centra Brna, kupujete historii. Kdo může říct, že mu patří kus centra Brna?

PROJEKT V ČÍSLECH

  • Předpokládaný datum kolaudace: Červenec 2018
  • Lokalita: Brno, ulice Kobližná
  • Počet jednotek: 58
  • Počet parkovacích míst: 13
  • Finanční obrat: 300 mil. Kč
  • PENB ke stažení